ZOSTAŃ PARTNEREM FIRMY ERIMA!

Jesteś sklepem sportowym lub odzieżowym? Zostań partnerem Erimy i rozwijaj swój biznes. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz profesjonalnej odzieży sportowej, naszych najlepiej sprzedających się piłek nożnych, cyfrowych sklepów klubowych, czy też materiałów marketingowych, aby przyciągnąć nowych klientów - będziemy u Twojego boku. Nasz zespół International Business chętnie porozmawia z Tobą o atrakcyjnych możliwościach współpracy. Rozwińmy razem nasz biznes.

Skontaktuj się z nami już teraz

DLACZEGO POWINIENEŚ ZOSTAĆ DYSTRYBUTOREM ERIMA?

Jako firma z tradycjami, oprócz naszych partnerów sponsorujących, wspieramy również mniejsze, regionalne kluby. Niezależnie od tego, czy chodzi o ligę okręgową, ogólnopolską, grupę biegową czy imprezę firmową - ERIMA jest Twoim kontaktem: od porady, przez ofertę, po zamówienie i serwis po nim. U nas każdy jest profesjonalistą.

TWOJE KORZYŚCI Z ERIMA

Dom Teamsportu: W naszym nowoczesnym Centrum Logistycznym ERIMA na ponad 20 000 m2 powierzchni przechowujemy dla Ciebie i Twojego zespołu ponad 3,5 mln produktów. Obsługując do 50.000 pozycji dziennie, nowoczesny system magazynowy zapewnia to, z czego jesteśmy znani: wyjątkową zdolność, spójność i szybkość dostaw.

Skontaktuj się z nami teraz

SZYBKA DOSTAWA

Ponad 3,5 miliona produktów znajduje się zawsze w naszym centralnym magazynie i jest gotowe do natychmiastowej wysyłki. Nawet w przypadku zamówień na duże ilości, wszystkie nasze artykuły są dostępne do natychmiastowej dostawy.

DUŻA DOSTĘPNOŚĆ

Czy to zmiana zawodników, czy zużycie odzieży sportowej, kluby i drużyny stale się zmieniają. Dlatego nasze teamlines są dostępne przez cztery lata i w każdej chwili można je łatwo ponownie zamówić.

PREMIUM QUALITY od 1900 roku

Kiedy chodzi o sport, sprawy mogą być czasem trudne. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do jakości, trwałości i długowieczności naszych artykułów sportowych.

ERIMA JEST TWOIM PARTNEREM

Czy Ty i Twój zespół macie jeszcze jakieś pytania? Czy chciałbyś najpierw skorzystać z niezobowiązującej konsultacji? Chciałbyś otrzymać indywidualną ofertę lub zamówić bezpośrednio? Napisz do nas przez nasz formularz kontaktowy - odezwiemy się jak najszybciej!

Zostań partnerem!

 Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.