DOSTAWCA SPORTOWY POSZUKUJE KLUBÓW

Sporty zespołowe są w naszym DNA. Szukasz jednolitej odzieży sportowej dla siebie i swojej drużyny? Skorzystaj z ponad 120-letniego doświadczenia w wyposażaniu klubów i drużyn w wielu dyscyplinach sportowych. Niezależnie od tego, czy jesteś klubem amatorskim, drużyną zawodową czy firmą, po prostu napisz do nas - doradzimy Ci!

Skontaktuj się z nami już teraz

TWÓJ STRÓJ DLA DRUŻYNY

Czy to indywidualne koszulki, dresy, koszulki, sprzęt czy artykuły dla kibiców - z ERIMĄ Ty i Twoja drużyna jesteście doskonale wyposażeni na kolejny sezon lub nadchodzące wydarzenie. Dzięki zasadzie mix & match można łączyć także różne modele i rozmiary. Każdemu klubowi i każdej drużynie oferujemy bezkonkurencyjny rabat drużynowy!

Sprawdź nasze katalogi

TWÓJ SKLEP KLUBOWY ERIMA

ERIMA wspiera Ciebie i Twój klub indywidualnym sklepem klubowym. W ramach specjalnej usługi tworzymy dla Ciebie gotowe sklepy.

TWÓJ INDYWIDUALNY KATALOG KLUBOWY

Dostarczymy Ci Twój własny katalog klubowy lub ulotkę z logo Twojego klubu i Twoją indywidualną kolekcją klubową. Jako PDF do przeglądania online lub drukowany dla każdej drużyny.

 

MÓJ KONFIGURATOR ERIMA

Stwórz swój strój drużynowy składający się z koszulki i spodenek w indywidualnym projekcie. Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej kreatywności i wzornictwa.

Zaprojektuj teraz

SERWIS JAK DLA PROFESJONALISTÓW

Poczuj się jak profesjonalista i ubierz się jak on! Jako firma z tradycjami, oprócz naszych partnerów sponsorujących, wspieramy również mniejsze, regionalne kluby. Niezależnie od tego, czy chodzi o ligę okręgową, ogólnopolską, grupę biegową czy imprezę firmową - ERIMA to Twój kontakt: od porady, przez ofertę, po zamówienie i serwis po nim. Z nami każdy jest profesjonalistą.

TWOJE KORZYŚCI Z ERIMA

Dom Teamsportu: W naszym nowoczesnym Centrum Logistycznym ERIMA na ponad 20 000 m2 powierzchni przechowujemy dla Ciebie i Twojego zespołu ponad 3,5 mln produktów. Obsługując do 50.000 pozycji dziennie, nowoczesny system magazynowy zapewnia to, z czego jesteśmy znani: wyjątkową zdolność, spójność i szybkość dostaw.

Skontaktuj się z nami teraz

SZYBKA DOSTAWA

Ponad 3,5 miliona produktów znajduje się zawsze w naszym centralnym magazynie i jest gotowe do natychmiastowej wysyłki. Nawet w przypadku zamówień na duże ilości, wszystkie nasze artykuły są dostępne do natychmiastowej dostawy.

DUŻA DOSTĘPNOŚĆ

Czy to zmiana zawodników, czy zużycie odzieży sportowej, kluby i drużyny stale się zmieniają. Dlatego nasze teamlines są dostępne przez cztery lata i w każdej chwili można je łatwo ponownie zamówić.

PREMIUM QUALITY od 1900 roku

Kiedy chodzi o sport, sprawy mogą być czasem trudne. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do jakości, trwałości i długowieczności naszych artykułów sportowych.

120 LAT DOŚWIADCZENIA W SPORTACH ZESPOŁOWYCH

100 % sportów zespołowych! Działamy jako producent sprzętu sportowego od 1900 roku i zbudowaliśmy ogólnoeuropejską sieć z ponad 2.000 specjalistycznych sklepów i ponad 1.500 klubów. Jesteśmy specjalistą w wyposażaniu drużyn, zespołów i całych klubów w odzież i akcesoria sportowe. Czy to w piłce nożnej, piłce ręcznej, siatkówce, tenisie, lekkoatletyce, bieganiu, gimnastyce, tenisie stołowym czy w jakimkolwiek innym sporcie lub aktywności uprawianej zespołowo.

Zobacz naszą historię

ERIMA JEST TWOIM PARTNEREM

Czy Ty i Twój zespół macie jeszcze jakieś pytania? Czy chciałbyś najpierw skorzystać z niezobowiązującej konsultacji? Chciałbyś otrzymać indywidualną ofertę lub zamówić bezpośrednio? Napisz do nas przez nasz formularz kontaktowy - odezwiemy się jak najszybciej!

Skontaktuj się z nami teraz

 Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.